SEO optimalizace webových stránek

Získejte více zákazníků

Každý návštěvník který si vaši firmu najde na Seznamu nebo Google ve vyhledávání se může stát vašim zákazníkem. Pokud se budete správně věnovat úpravě vašich webových stránek, mohou přivádět takové potencionální zákazníky zadarmo a to pommocí SEO optimalizace která dokáže zobrazovat vaše webové stránky ve vyhledávání na důležitá slova na předních pozicích ve výsledcích hledání.

SEO optimalizaci se věnuji již řadu let a jsem schopen upravit jakékoliv stránky tak, aby se lépe zobrazovali ve vyhledávačích. Optimalizace webových stránek někdy zabere více času a její výsledky se projeví až za několik měsíců a je vhodné stránky optimalizovat pravidelně - sledovat aktuální pozice a provádět potřebné úpravy. Optimalizace webových stránek neovlivní zásadně vzhled vašich webových stránek.

Nabízím dvě varianty SEO optimalizace, jednorázová optimalizace kdy upravím vaše webové stránky do potřebné podoby a nebo průběžná optimalizace, kdy se každý měsíc věnuji vašim stránkám a provádím průběžné úpravy které zlepšují umístění ve vyhledávání.

Co získáte

  • Lepší pozice ve vyhledávačích
  • Nástroj pro sledování pozic MySERP
  • Rychlejší načítání stránky
  • Více návštěv vašich stránek
  • Optimalizaci zdrojového kódu
  • Úpravu souborů a obrázků
  • Zvýšený obrat bez placené reklamy

Jak probíhá SEO optimalizace

Analýza

1.

Vyhodnocení klíčových slov na která je potřeba se zaměřit, včetně zjištění jejich četnosti vyhledávání a podobných slov.

Úpravy

2.

SEO optimalizace - úprava zdrojového kódu, rychlosti načítání stránky a zaměření se na vybraná klíčová slova pro vyhledávání.

Vyhodnocení

3.

Prvotní sledování výsledků provedených úprav pomocí aplikace MySERP a vyhodnocení následných změn.

Optimalizace

4.

Doplňující úpravy pro dosažení lepších výsledků, přidání dalších klíčových slov a provedení opětovného vyhodnocení úprav.